Tel : +90 212 581 65 10 / Fax : 0212 581 62 93

18
September
2016

Geçmişten Bu Güne Büyük Bir Hizmet

Kurulduğu 1956 yılından bu yana bilinen en büyük un firması olarak son derece kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Önceliğini insan sağlığı olarak benimseyen berrak gıda, bu konuda kalitesinden asla ödün vermemektedir. Bir diğer önceliği müşteri memnuniyeti olan bu büyük uncu firması bünyesinde bu alanda profesyonel çalışanları ile üstün bir hizmet vermektedir. Poğaça, simit ya da ekmek gibi birçok önemli alanda kullanılan un için müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güçlü bir hizmet sunmaktadır. Ayrıca onca zamandır babadan oğula geçen bu büyük firma olan berrak gıda, hala aynı müşterilerine de hizmet vermeyi sürdürmektedir.

Büyümeye Devam Etmektedir

Sürekli olarak bünyesine yeni müşteriler de ekleyen bu kaliteli uncu firması piyasasını her geçen gün daha da büyütmeye devam etmektedir. Bir diğer yandan pasta ya da pide ve benzeri ürünler için de kullanılan un çeşidinin yanında, yağ ve nişasta ürünleri ile de hizmet vermektedir. İstanbul’un en çok tanınan ve sevilen firması olarak berrak gıda için en büyük hedef her zaman en yüksek kalite olmuştur.

En hassas durumlardan biri olan un için bu büyük uncu firması bu konuda her alanda büyük bir çalışma sürdürmektedir. Tarladan başlayan ve hasada kadar un adına her türlü detay takip edilmektedir.

 

Ayrıca dağıtım ve üretim noktasında en yüksek kalite ile berrak gıda bu işi büyük ciddiyet ile yürütmektedir. Her zaman sunduğu kalitesi ile ön planda olan bu güçlü uncu firması bu kalitesinden asla ödün vermemiştir.

En Kaliteli Hizmet

Ülkede en çok tüketilen ürün olduğunun bilincinde olarak un adına en yüksek kaliteli malzeme ile üretim yapılmaktadır. Köklü bir firmanın olmanın ve bu güne kadar piyasanın en büyüğü olarak dumanın verdiği sorumluluk ile berrak gıda, bünyesinde bulunan kaliteli kadrosu ve titiz çalışması ile hizmetinden en ufak bir gerileme yaşamamıştır. Zirveyi bırakmadan ve her gün müşteri potansiyelini daha da arttıran bu büyük ve kaliteli uncu firması ayrıca en uygun fiyatlar ile müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutmaktadır.

Ne Dediler

  • "Ben doğmadan babamın ticaret yaptığı çok değerli bir firma olan Uncu Memduh ile daha uzun yıllar birlikteliğimizin devamını diliyorum." Ömer GÜLLÜ
    Karaköy Güllüoğlu
  • "Uzun senelerden beri problemsiz ticaretimiz devam etmekte. Uncu Memduh firması ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz." Cabir YAZICI
    Dilek Pastaneleri
  • "1959 yılından berinden beri rahmetli Memduh ve Rauf Berrak'tan un almaya başladım. 57 yıldır hiçbir problem yaşamadan ticaretmize devam ediyoruz." Hakkı GÜRBEY
    Tarihi Çinili Fırın